Tarcza ścierna COMBIDISC z ziarnem ceramicznym CD Ø 75 mm CO-COOL24 do stali i stali nierdzewnej
Tarcza ścierna COMBIDISC z ziarnem ceramicznym CD Ø 75 mm CO-COOL24 do stali i stali nierdzewnej
- Produkt dostępny w dużej ilości
- zwykle do 2 dni roboczych
- 14,27 zł
Popularne produkty
Opis
Do agresywnego szlifu z dużą ilością usuwanego materiału na twardych, źle przewodzących ciepło materiałach. Samoostrzące się ziarno ceramiczne zapewnia stałą najwyższą wydajność. Dodatki aktywujące szlifowanie przyczyniają się do wyraźnie lepszego zdzierania materiału, zapobiegają zapychaniu się i umożliwiają chłodniejszy szlif.
System mocowania CD po stronie narzędziowej posiada połączenie śrubowe z gwintem wewnętrznym (metal/tworzywo sztuczne). Pasuje również do systemów dostępnych na rynku: PSG, Power Lock Typ II „turn on“, SocAtt, Turn-On.
- Wysoka ekonomiczność dzięki szybkiej wymianie narzędzia.
- Wysoki komfort pracy dzięki łatwemu prowadzeniu i bezwibracyjnej pracy.
- Narzędzia nie kleją się, nie ślizgają się, nie spadają z trzpienia.
- Tarcze ścierne COMBIDISC należy stosować wraz z oprawką, korzystając z napędów z wałkiem giętkim lub małych szlifierek kątowych pneumatycznych i elektrycznych,
- Zastosowanie oleju szlifierskiego odpowiedniego do danego materiału może znacznie wydłużyć żywotność i wydajność pracy narzędzi.
- Oprawki do krążków ściernych należy zamawiać oddzielnie.
Parametry
- Øzewnętrzna
- 75 mm
- Obrabiane materiały
- Aluminium, Brąz, Żeliwo szare i sferoidalne (GG/GJL, GGG/GJS), Stal nierdzewna (INOX), Żeliwo plastyczne, Tytan, Stopy na bazie kobaltu, Stopy na bazie niklu (np. Inconel i Hastelloy)
- Zadania obróbcze
- Stopniowe polerowanie, Ostrzenie, Obróbka powierzchni, Obróbka spawów, Usuwanie gratów, Wyrównywanie, Obróbka krawędzi, Nadawanie chropowatości
- Rodzaje napędu
- Napęd wałków giętkich, Szlifierki proste, Wrzeciono napędowe, Akumulatorowe szlifierki kątowe, Szlifierki kątowe
- Wielkość ziarna
- 24
- obr./min, zalec., do
- 9000 min-¹
- obr./min, zalec., od
- 2500 min-¹
- Materiały ścierne
- Ziarno ceramiczne CO-COOL
- System mocowania
- System CD
- EAN13
- 4007220617939
PFERD-VSM Sp.z o.o. Polna 1A, 62-025 Kostrzyn Polska biuro@pferdvsm.pl
Podobne produkty
Komentarze
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Tarcza ścierna COMBIDISC z ziarnem ceramicznym CD Ø 75 mm CO-COOL24 do stali i stali nierdzewnej



