Sposób płatności

W zależności od sposobu wysyłki, wartości zamówienia i własnych preferencji możesz wybrać jeden z dostępnych sposobów płatności:

SZYBKIE PRZELEWY ELEKTRONICZNE - PLATFORMA PRZELEWY24

Ta forma płatności dostępna jest wyłącznie w momencie składania zamówienia w sklepie internetowym. Po wybraniu tej opcji i dokończeniu procesu składania zamówienia, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Po zalogowaniu się dane do płatności zostaną wypełnione automatycznie. Należy sprawdzić poprawność danych i zatwierdzić przelew. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie transakcji na swoją skrzynkę e-mail. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.

PŁATNOŚĆ STANDARDOWYM PRZELEWEM

Swoje zamówienie możesz opłacić robiąc tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule przelewu wpisz numer zamówienia, który otrzymasz przy podsumowaniu swojego zamówienia.

Numer zamówienia, numer konta oraz niezbędne dane do wykonania płatności otrzymasz również w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Otrzymasz również fakturę proforma.

Przelewu należy dokonać w terminie 10 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji; jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z operatorem zamówienia. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.

Dane do płatności:

Numer konta: 73 1020 1068 0000 1202 0408 7599

DELMET Senftleben S.K.A.

ul. Leśna 1

64-100 Leszno

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Kurier nie pobiera kwoty większej niż 6000 zł brutto. W przypadku takiego zamówienia można resztę kwoty przelać na podany powyżej numer konta lub poczekać na kontakt operatora w celu ustalenia dogodnego sposobu płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez operatora sklepu.